Para Çekme

Superbetin Para Çekme

Para yatırma işlemlerinde hesaba gönderdiğiniz parayı değerlendirip, en az 1 defa para kazandığınızda, superbetin para çekme seçenekleri ile kazandığınız parayı hızlı bir şekilde geri alırsınız. Türkiye piyasasının en hızlı ödeme yapan yabancı sitesi ifadesinin kullanılması mümkündür. İstediğiniz seçeneği tercih edip, uygun limitlerde ve ortalama 10 dakika gibi maksimum işlem süresinde tüm kazançları geri aldığınızı görebileceğiniz bir siteden bahsedilmektedir.

Superbetin Nasıl Ödeme Yapıyor?

Ödemeler konusunda 2 farklı seçenek üzerinden kullanıcılara hizmet verilmektedir. Her iki seçenek içerisinde de, Türk Lirası ile işlem yapma avantajının yaratıldığı görülmektedir. Ödeme anlayışında banka havalesi ile ödeme ve EFT ile ödeme ya da ecopayz  ile ödeme yapıldığı görülmektedir.

Havale ya da EFT yöntemini tercih eden kullanıcılar, en az 200 Türk Lirası, en fazla 100.000 Türk Lirası ödeme talimatı verme hakkına sahip olacaktır.  Ecopayz ile ödeme yöntemini tercih eden kullanıcılar en az 100 Türk Lirası, en fazla 10.000 Türk Lirası ödeme talimatı verme hakkına, gün içerisinde bu miktarlarda ödeme talimatı verme hakkına sahip olacaktır. Bu miktarların üzerinde para kazanmış olabilirsiniz. Bu durumda yapacağınız işlem, ödeme talimatına bakmak, saatini görmek ve üzerinden 24 saatlik işlem süresinin geçmesini beklemek olacaktır.

Superbetin Ödemede Komisyon Alacak mı?

Bu site ödemede, superbetin para çekme işleminde komisyon almaz. 100 ya da 200, 500 ya da 1.000, 10.000 ya da 100.000 Türk Lirası para çekme talimatı vermeniz, bu marka için önemli, bu sitenin finansal departmanı için önemli değildir. Hiçbirinden komisyon almaz, hiçbirine işlem ücretini yansıtmaz.

Superbetin Ödemede Belge Talep Edecek mi?

Superbetin para çekme işlemlerinde, belge talebini gündeme getirme hakkına sahiptir. Ancak bunun şartları bulunmaktadır. Nedir bu şartlar? Kendinize ait hesapları kullanacaksınız. Bir başka şahsın hesabına para çekme talimatı verirseniz, anında belge talebi ile karşılaşırsınız. İlk defa para çekme işlemini yapıyor iseniz, hesabın size ait olduğunu ispatlamak amacı ile belge talebi ile karşı karşıya kalma ihtimalinizde bulunacaktır. Bu iki uygulamanın dışında elbette her ödeme eşittir yeni bir belge, her ödeme miktarı eşittir bir belge anlamına gelmemektedir. Bu yönde bir uygulama, bu sitenin finansal departmanı için geçerli bir uygulama değildir.