Para Yatırma

Superbetin Para Yatırma

5 dakikada para yatırma işlemini yapabileceğiniz superbetin sitesi, işlemlerin gerçeğe dönüştürülmesi konusunda, güvenlik tedbirlerini maksimum seviyede tutmaktadır. Superbetin para yatırma sadece 5 dakika içerisinde tamamlamakta, yatırılan paralar anında iddia ve oyun seçeneklerinde kullanıma açılmaktadır. Türkiye’de görebileceğiniz, en hızlı finansal hareket yöneten site ifadesinin kullanılması mümkündür.

Superbetin Yatırım Seçenekleri

Bu site elektronik ön ödemeli kartlar, kredi kartları, banka hesapları ve sanal cüzdanlar ile yatırım yapma avantajını sağlamaktadır. Her bir yatırım işlemi karşılığında ayrıca promosyon desteğini de sağlamakta, daha fazla eğlence, daha fazla kazanç şansını yaratmaktadır. Yatırım seçenekleri içerisinde havale, EFT, kredi kartı, astropay, ecopayz, cepbank gibi seçeneklerin yer aldığını, papara ve kripto para seçeneklerinin yer aldığını göreceksiniz. Türk Lirası ile işlem yapabilir, Euro ile işlem yapabilir, Dolar ile işlem yapabilirsiniz. Burada, para birimine üye olma aşamasında, üyelik kayıt formu üzerinde yer alan bölüm üzerinden yapacağınız seçim etkili olacaktır.

Superbetin Yatırım Miktarları

Sitede gerçekleşecek superbetin para yatırma işlemlerinde, transfere başlamadan önce, yatırım miktarlarını da bilip ona göre talimat vermeniz gerekecektir. Kredi kartı en az 35 en fazla 5.000, ecopayz en az 20 en fazla 20.000, astropay en az 10 Türk Lirası parasal değerlere sahiptir. Havale ve EFT en az 100 en fazla 20.000, cepbank en az 20 en fazla 1.500 Türk Lirası parasal değerlere sahiptir.

Superbetin Yatırım Komisyonları

Superbetin para yatırma işleminde hiçbir kullanıcıdan ve hiçbir seçenekten ve hiçbir miktardan komisyon almaz. Para yatırıp işlemleri yapar, yatırdığınız paranın hesaba geçtiğini görürsünüz. Yatırdığınız para hesabınıza tam olarak geçer. Kesinti yapılmış ise, havale ya da EFT gibi bir seçenekte kesinti yapılmış ise, bunun sorumlusu bankalardır. Banka hesabınızda yeterli para bulunmuyor ise, bu siteye çıkardığınız para içerisinden bankalar işlem masrafını kesmiş olabilir.

Kesilen işlem masrafından siteye komisyon ödenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Bunun sitenin finansal departmanı ile müşteri hizmetleri ya da çalışma prensipleri ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Yatırdığınız para eşittir tamamı ile iddaa oynama, yatırdığınız para eşittir tamamı ile oyun oynama anlamına gelecektir.